خرداد 1388 - مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
سفارش تبلیغ
صبا
 
 
مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER
 
 
خداوند، جوان توبه کار را دوست دارد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله] 
»» پروفسور سیدحمید مولانا گفت

پروفسور سید‌حمید مولانا صبح امروز در همایش مردم، رسانه و انتخاب برتر که از سوی دفتر خبرگزاری فارس در استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: حضور رئیس جمهوری در مجامع جهانی آنقدر پر رنگ و تاثیر‌گذار است که هر جا احمدی‌نژاد می‌رود، همه همایش و اصل برپایی آن تحت الشعاع قرار می‌گیرد و ایشان با سعه صدر و خونسردی و کمال اطمینان سخن حق خود را می‌گوید ولو اینکه به مذاق برخی خوش نیاید.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ما انقلاب گفتگو بود و این گفتمام همچنان در انقلاب ما زنده است اما مدعیان دموکراسی حاضر نیستند سخن کسی را بشنوند و امروز در جهان ممکن است گفتگوی تمدن‌ها داشته باشیم اما تمدن گفتگو نداریم و اجازه گفتن سخن حق به کسی داده نمی‌شود.

 

استاد مولانا افزود: امروز رسانه‌های دنیا بی‌طرف نیستند و انتشار اطلاعات کاملا تعریف شده و هدفمند است و در این شرایط رئیس جمهور ما می آید و سخنی می‌گوید که با وجود میل باطنی و مسیر تعریف شده رسانه‌های دنیا، این سخن به گوش دنیا می‌رسد و ملت‌های دنیا و همه آزادگان را خرسند می‌کند.

 

وی ادامه داد: رسانه‌ها قدرت بالایی دارند و می‌توانند شفاف‌سازی کند یا بالعکس، همچنین با تبلیغات می‌توانند به افراد و شخصیت‌ها مشروعیت ببخشند، بدعت، سنت و فرهنگ سیاسی ایجاد کنند و امروز شاهدیم برخی با استفاده از ابزار رسانه انتخابات را زیر سئوال می‌برند، چون خود را حجت می‌دانند و کس دیگری را برنمی‌تابند.

 

وی خواهان حضور پرشور و فعالانه مردم در انتخابات شد و گفت: ملت ما امروز در انتخابات می‌تواند سرنوشت خود را تعیین کند و من با اطلاع از سیستم‌های انتخاباتی بسیاری از نقاط مختلف دنیا می‌گویم که دموکراسی و شیوه انتخاب در ایران بهترین، صادقانه‌ترین و کامل‌ترین نوع دمکراسی و مردمسالاری در دنیاست یا لااقل جزو سه کشور برتر دنیا هستیم و این از برکات انقلاب اسلامی است.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » کهکشان ( یکشنبه 88/3/10 :: ساعت 7:0 عصر )

»» مقام معظم رهبری در دیدار هیات دولت:

مقام معظم رهبری در دیدار هیات دولت:

انکار امتیازات دولت و بدگویی مستمر، تخریب است نه انتقاد

رهبر معظم انقلاب، انتقاد را خدمت و تخریب را خیانت به نظام و کشور دانستند و با ابراز تأسف شدید از تخریب دولت نهم تحت عنوان انتقاد، افزودند: انکار امتیازات و نقاط مثبت، برجسته کردن ضعفها و بدگویی مستمر، تخریب است نه انتقاد.
مقام معظم رهبری "پرکاری و نشاط خدمت به مردم"، "برجسته کردن شعارها و گفتمان امام و انقلاب" و "انس با مردم و روحیه مردمی" را سه خصوصیت بسیار با ارزش دولت نهم خواندند و تأکید کردند: دهه چهارم انقلاب، دهه پیشرفت و عدالت است و همه برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌ا باید با این جهت‌گیری انجام شود.

این دولت، در تعاملات جهانى وفادارى به گفتمان انقلاب
را افتخار خود مى داند و روند بسیار خطرناک غربزدگى
و گرایشهاى سکولاریستى را که متأسفانه در حال نفوذ
در بدنه مدیریتى کشور بود، سد کرده است
• جرأت ایجاد تحول، شجاعت تصمیم گیرى براى حل
مشکلات بزرگ و جرأت مقابله با فساد از جمله نمودهاى
مهم گفتمان انقلابى دولت نهم است
• انکار امتیازات و نقاط مثبت، برجسته کردن ضعف ها
و بدگویى مستمر، تخریب است نه انتقاد
• اگر در جایى، عمل به وعده اى با مشکل روبه روست،
به صراحت با مردم در میان بگذارید
•باید از دیدگاه هاى اصلاحى همه نیروها استفاده کرد
• زبان دولت در موضوع هسته اى، زبان عزت و اقتدار ملى است
• دولت نهم به این علت، هدف حملات بى وقفه قرار دارد
که گفتمان آن، گفتمان امام(ره) و انقلاب است
• دولت باید با دورى از مواضع تهمت آفرین، به تخریب کنندگان
بهانه ندهد و مانع برخى جنجال آفرینى ها شود
• طرح تحول اقتصادى حتماً انجام شود اما در این روند
باید از هرگونه شتابزدگى مطلقاً پرهیز کردنوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » کهکشان ( چهارشنبه 88/3/6 :: ساعت 7:0 عصر )

»» رئیسجمهور در دیدار جمعی از دانشجویان تشریح کرد؛

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دوشنبه شب در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری، با بیان اینکه همیشه باید خط اصلی را در ذهن داشت، گفت: باید تلاش کنیم هر کاری که در زندگی انجام می دهیم فقط برای خدا باشد چون کاری که برای خدا نباشد، مهم نیست چه چیزی باشد و قطعا به سقوط می‌انجامد.

 وی با اشاره به حرکت و قیام امام خمینی (ره) و انگیزه الهی آن امام افزود: کاری که برای خدا باشد، عین پیروزی است و اگر حتی به ظاهر انجام دهند آن کار الهی قطعه قطعه هم بشود باز هم پیروز است.

 احمدی نژاد اساس مشکلات دنیا را غیر خدایی بودن کارها دانست و با بیان اینکه کار خدایی نگاه انسان را عوض می‌کند و همه عالم را در سیطره انسان قرار می‌دهد، به حقیقت مفهوم امام معصوم اشاره کرد و گفت: خداوند انسان را خلیفة الله خواسته است تا جامعه‌ای سعادتمند‌ بر پا کند و در آن اسماء الهی متجلی شود تا از مسیر اصلاح ساختار جامعه، انسان ساخته شود و تعالی پیدا کند.

 وی ادامه داد: برای این کار ابتدا انسان باید به درستی خود را بشناسد و برای به دست آوردن یک شناخت کامل باید انسان کامل را بشناسیم. چرا که انسان کامل واسطه فیض خدایی است.

 رئیس جمهور اظهار داشت: نقطه تمرکز شیطان از ابتدا، غافل کردن دل انسان از حقیقی به نام امام معصوم بوده است تا انسان از راه رسیدن به خدا منحرف شود. اما همه هستی از وجود امام بهره می‌برد و تمایل به حقیقت در وجود اکثر قریب به اتفاق انسان‌های دنیا وجود دارد و امام معصوم در حال مدیریت عالم است و این اشتباه است که تصور کنیم ماموریت امام فقط بعد از ظهور آغاز می‌شود.

 وی با اشاره به تعالی ارزش‌های نوع بشر در طول تاریخ تاکنون افزود: انسان در یک مسیر کمالی در حال حرکت است و مدیریت این حرکت به دست امام معصوم است.

 رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود به ماجراهای پیش آمده در دانشگاه کمبیا و اجلاس ژنو اشاره کرد و اظهار داشت: در اجلاس ژنو همه مستکبرین از چند ماه قبل برنامه ریزی کرده بودند تا در آنجا ماجرا درست کنند چرا که در اجلاس دوربان1 که در آفریقای جنوبی برگزار شده بود رژیم صهیونیستی به عنوان نماد نژاد پرستی در عصر حاضر شناخته شده بود و آنها نمی‌خواستند در اجلاس دوربان2 که در ژنو برگزار می‌شود این واقعیت تکرار شود.

 وی با اشاره به تلاش مستکبرین برای عادی کردن رژیم صهیونیستی تصریح کرد: مستکبرین آنقدر هولوکاست را قدسی کردند تا آن را محور وحدت خودشان قرار دهند؛ بعد از مطرح شدن مسئله هولوکاست از سوی ما یکی از اساتید دانشگاه ها غربی در مطلبی خطاب به دنیای غرب نوشته بود که «دیگر این قدر دست و پا نزنید چون کار غرب تمام است چرا که ما تمام مقدسات را کنار گذاشتیم و هولوکاست را به یک محور قدسی تبدیل کردیم. اما ایرانی‌ها با هوشمندی این محور قدسی به جا مانده در غرب که موجب اتحاد دنیای غرب می شد را در هم شکستند و دیگر نمی‌توانیم آن را جمع کنیم.»

 احمدی نژاد ادامه داد: آنها 3 سال قبل به صورت خبیثانه در یکی از جلسات سازمان ملل مصوبه‌ای را گذراندند که هر کس هولوکاست را زیر سوال ببرد مجرم است و همه دولت‌ها نیز موظف هستند هولوکاست را حتی در متون آموزشی خود بگنجاندند؛ آنها می‌خواستند عین این برنامه را در ژنو نیز پیدا کنند تا اثبات نژاد پرستی رژیم صهیونیستی که دستاورد ملت‌ها را بود را کنار گذاشته و بعد هم ما را نژاد پرست بنامند.

 رئیس جمهور تصریح کرد: ما پس از اطلاع از برگزاری اجلاس دوربان -2 و دریافت دعوتنامه برای برای حضور در این اجلاس، علی رغم آنکه عده‌ای معتقد بودند که نباید در این اجلاس شرکت کرد تصمیم به حضور در ژنو گرفتیم تا در مرکز حمایت از رژیم صهیونیستی با منطق نژاد پرست بودن این رژیم را فریاد کنیم.

 وی ادامه داد: در دیداری که با رئیس جمهور سوئیس نیز انجام شد به وی گفته بودند که بنده را از گفتن واقعیت رژیم صهیونیستی در اجلاس ژنو منصرف کند، همین مسئله در دیدار با دبیر کل سازمان ملل نیز تکرار شد و البته حداکثر پیش بینی ما هم آن بود که بعد از سخنان ضد صهیونیستی در این اجلاس حداکثر سر و صدایی بلند شود و اعتراضاتی انجام شود اما در روز برگزاری اجلاس ژنو اتفاقاتی وسیع‌تری رقم خورد؛ فضا به گونه ای بود و طوری سازماندهی شده بود که در چند مرحله ما را مورد حمله قرار دهند و در درجه اول ما اجلاس را ترک کنیم و یا اگر این طور نشد حداقل با بر هم خوردن تعادل ما حرف‌های ما متزلزل شود به همین دلیل هم پیش از آغاز سخنرانی من را به اتاقی بردند تا از آنجا مستقیم به پشت تریبون رفته و از پشت تریبون هم مستقیم به آن اتاق برگردم. اما بعد از چند دقیقه حضور در آن اتاق به دلمان افتاد که باید در وسط سالن اجلاس که محل حضور هیئت ایرانی بود حضور یابیم که این کار هم انجام شد و به محض ورود ما به سالن، قریب به اتفاق حاضرین شروع به دست زدند کردند و بعدا متوجه شدیم که همین تشویق جمعیت آرامش فکری توطئه گران را بسیار به هم ریخت.

 احمدی نژاد گفت: در ذهنم بود که چون در اروپا به پیامبر ما توهین کردند حتما در آغاز سخنان خود نام پیامبر را ببرند و بعد هم دعای اللهم عجل لولیک الفجر خواندم که یکبار دیدم فردی یک شیء پلاستیکی به سمت من پرتاب می‌کند تا در ما رعب ایجاد شود و اجلاس را ترک کنیم؛ یک لحظه تمام حوادث دانشگاه کلمبیا از ذهنم گذشت و بی اختیار خنده‌ام گرفت و در دلم می‌گفتم که خدایا امروز هم چطور می‌خواهد حال اینها گرفته شود.

 وی افزود: بعد از آنکه آن فرد را از سالن خارج کردند از نو شروع کردم و دوباره همان دعا‌ها را خواندم تا ثبت شود؛ بعد از گذشته چند دقیقه تعدادی از اروپایی‌ها سالن را ترک کردند و جالب بود که می‌خواستند بقیه حاضرین را هم مجبور به خروج کنند اما این طور نشد و چه در داخل و چه در بیرون از سالن یکپارچه برای ما دست می‌زدنند و جالب آنکه در تصاویر پخش شده توسط رسانه های غربی دوربین را فقط روی هیات ایرانی زوم می کردند تا یکپارچگی دست زدن حضار برای ایران نشان داده نشود؛ همان لحظه به دلم افتاد که بگویم «از حضار خواهش می‌کنم اینها را ببخشند، اینها نمی‌فهمند».

 احمدی نژاد ادامه داد: فضا به گونه‌ای رقم خورد که گویا ای مراسم برای دفن لیبرال دموکراسی گذاشته شده چون غربی‌ها به مقدسات ما توهین می‌کردند اما می‌گفتند با تساهل و آزادی نباید کسی اعتراض کند. اما همان ها شنیدن حتی گوشه ای از جنایات خود را تحمل نکردند.

 وی تصریح کرد: پس از پایان سخنرانی‌ اکثر خبرنگاران سالن اجلاس به مقصد محل برگزاری نشست خبری ما ترک کرده و حتی یکی از همراهان می‌گفت: تصاویری که رد سالن پخش می‌شد حالت صورت و دست و نوشته‌های تو را نشان می داد تا شاید تزلزلی از ما به دنیا منعکس کنند. اما در این هدف خود موفق نشده بودند و بعدا متوجه شدیم که خارج از اراده ما کاری انجام شده که تا بعدها اثر گذار خواهد بود؛ تمام متفکران آنها طراحی کرده بودند که صحنه به گونه ای دیگر رقم بخورد اما آنگونه نشد و هنوز که هنوز است موضوع آن اجلاس و کاری که ایران انجام داد موضوع روز اروپا است.

 احمدی نژاد با اشاره به ضعف‌های لیبرال دموکراسی که در آن با حضور بسته چند حزب، حضور مردم و اخلاق و ارزش‌های انسانی نابود می‌شود، اظهار داشت: یک خبرنگار سوئیسی به من گفت مردم اروپا از صحبت‌های تو در این اجلاس ناراحت هستند، به او گفتم مگر شما مردم هستید بیاید یک انتخابات با آزادی کامل در اروپا برگزار کنید و ما هم بر آن نظارت کنیم تا ببینید بیش از 70 درصد مردم اروپا هم طرفدار ما هستند و آن 30 درصد هم تحت فشار هستند، خیالتان راحت باشد ما هم در آمریکا هم طرفدار داریم.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کارکرد غلط احزاب در غرب گفت: حزب اگر مردمی باشد و تکلیفش را خوب انجام دهد خوب است اما حزبی که فقط در جهت منافع خود و برای قدرت بجنگند چه خوبی‌ می‌تواند داشته باشد؛ اینکه عده‌ای بگویند این از لوازم دموکراسی است و ما اجبارا باید به همان شیوه‌ آنها عمل کنیم را قبول ندارم.

رئیس جمهور با اشاره به برخی از اظهار نظر‌ها مبنی بر اینکه نباید به مسائل جهانی کار داشته باشیم اظهار داشت: امروز دیگر امکان ندارد که یک کشور به دور خودش حصار بکشد و پیشرفت کند؛ بهترین حالت هم برای رفع تهدید آن است که کانون تهدید مورد هدف قرار گیرد، ما چرا باید بنشینیم که ما را در تهران مورد فشار قرار دهند، ما به کشور آنها می‌رویم و آنها را مورد فشار - البته غیر نظایم قرار می‌دهیم؛ مگر می‌شود به آنها کار نداشت اگر ما با آنها کار نداشته باشیم آنها با ما کار دارند، مگر آنها عراق و افغانستان را اشغال نکردند و بعد هم گفتند گام بعدی ایران است پس حال چه شده که حتی جرات تهدید را ندارند.

 وی ادامه داد: اگر نظام سلطه کنار برود توده های مردم در مقابل عدالت مقاومت نمی‌کنند و اصلا شرایط تحقق حکومت جهانی، خواسته عمومی ملت‌ها است و به امید خدا موج عظیمی که در دنیا بر پا شده، بساط استکبار را جمع می‌کند.

 رئیس جمهور اقتدار امروز ایران را یک اقتدار صالح و کانون امید ملت‌ها دانست و تاکید کرد: ماموریت ما این است که فضای آرمانی را زنده نگه داریم تا در فضای اندیشه جهانی گسترش یابد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دوشنبه شب در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری، با بیان اینکه همیشه باید خط اصلی را در ذهن داشت، گفت: باید تلاش کنیم هر کاری که در زندگی انجام می دهیم فقط برای خدا باشد چون کاری که برای خدا نباشد، مهم نیست چه چیزی باشد و قطعا به سقوط می‌انجامد.

 وی با اشاره به حرکت و قیام امام خمینی (ره) و انگیزه الهی آن امام افزود: کاری که برای خدا باشد، عین پیروزی است و اگر حتی به ظاهر انجام دهند آن کار الهی قطعه قطعه هم بشود باز هم پیروز است.

 احمدی نژاد اساس مشکلات دنیا را غیر خدایی بودن کارها دانست و با بیان اینکه کار خدایی نگاه انسان را عوض می‌کند و همه عالم را در سیطره انسان قرار می‌دهد، به حقیقت مفهوم امام معصوم اشاره کرد و گفت: خداوند انسان را خلیفة الله خواسته است تا جامعه‌ای سعادتمند‌ بر پا کند و در آن اسماء الهی متجلی شود تا از مسیر اصلاح ساختار جامعه، انسان ساخته شود و تعالی پیدا کند.

 وی ادامه داد: برای این کار ابتدا انسان باید به درستی خود را بشناسد و برای به دست آوردن یک شناخت کامل باید انسان کامل را بشناسیم. چرا که انسان کامل واسطه فیض خدایی است.

رئیس جمهور اظهار داشت: نقطه تمرکز شیطان از ابتدا، غافل کردن دل انسان از حقیقی به نام امام معصوم بوده است تا انسان از راه رسیدن به خدا منحرف شود. اما همه هستی از وجود امام بهره می‌برد و تمایل به حقیقت در وجود اکثر قریب به اتفاق انسان‌های دنیا وجود دارد و امام معصوم در حال مدیریت عالم است و این اشتباه است که تصور کنیم ماموریت امام فقط بعد از ظهور آغاز می‌شود.

وی با اشاره به تعالی ارزش‌های نوع بشر در طول تاریخ تاکنون افزود: انسان در یک مسیر کمالی در حال حرکت است و مدیریت این حرکت به دست امام معصوم است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود به ماجراهای پیش آمده در دانشگاه کمبیا و اجلاس ژنو اشاره کرد و اظهار داشت: در اجلاس ژنو همه مستکبرین از چند ماه قبل برنامه ریزی کرده بودند تا در آنجا ماجرا درست کنند چرا که در اجلاس دوربان1 که در آفریقای جنوبی برگزار شده بود رژیم صهیونیستی به عنوان نماد نژاد پرستی در عصر حاضر شناخته شده بود و آنها نمی‌خواستند در اجلاس دوربان2 که در ژنو برگزار می‌شود این واقعیت تکرار شود.

وی با اشاره به تلاش مستکبرین برای عادی کردن رژیم صهیونیستی تصریح کرد: مستکبرین آنقدر هولوکاست را قدسی کردند تا آن را محور وحدت خودشان قرار دهند؛ بعد از مطرح شدن مسئله هولوکاست از سوی ما یکی از اساتید دانشگاه ها غربی در مطلبی خطاب به دنیای غرب نوشته بود که «دیگر این قدر دست و پا نزنید چون کار غرب تمام است چرا که ما تمام مقدسات را کنار گذاشتیم و هولوکاست را به یک محور قدسی تبدیل کردیم. اما ایرانی‌ها با هوشمندی این محور قدسی به جا مانده در غرب که موجب اتحاد دنیای غرب می شد را در هم شکستند و دیگر نمی‌توانیم آن را جمع کنیم.»

احمدی نژاد ادامه داد: آنها 3 سال قبل به صورت خبیثانه در یکی از جلسات سازمان ملل مصوبه‌ای را گذراندند که هر کس هولوکاست را زیر سوال ببرد مجرم است و همه دولت‌ها نیز موظف هستند هولوکاست را حتی در متون آموزشی خود بگنجاندند؛ آنها می‌خواستند عین این برنامه را در ژنو نیز پیدا کنند تا اثبات نژاد پرستی رژیم صهیونیستی که دستاورد ملت‌ها را بود را کنار گذاشته و بعد هم ما را نژاد پرست بنامند.

رئیس جمهور تصریح کرد: ما پس از اطلاع از برگزاری اجلاس دوربان -2 و دریافت دعوتنامه برای برای حضور در این اجلاس، علی رغم آنکه عده‌ای معتقد بودند که نباید در این اجلاس شرکت کرد تصمیم به حضور در ژنو گرفتیم تا در مرکز حمایت از رژیم صهیونیستی با منطق نژاد پرست بودن این رژیم را فریاد کنیم.

وی ادامه داد: در دیداری که با رئیس جمهور سوئیس نیز انجام شد به وی گفته بودند که بنده را از گفتن واقعیت رژیم صهیونیستی در اجلاس ژنو منصرف کند، همین مسئله در دیدار با دبیر کل سازمان ملل نیز تکرار شد و البته حداکثر پیش بینی ما هم آن بود که بعد از سخنان ضد صهیونیستی در این اجلاس حداکثر سر و صدایی بلند شود و اعتراضاتی انجام شود اما در روز برگزاری اجلاس ژنو اتفاقاتی وسیع‌تری رقم خورد؛ فضا به گونه ای بود و طوری سازماندهی شده بود که در چند مرحله ما را مورد حمله قرار دهند و در درجه اول ما اجلاس را ترک کنیم و یا اگر این طور نشد حداقل با بر هم خوردن تعادل ما حرف‌های ما متزلزل شود به همین دلیل هم پیش از آغاز سخنرانی من را به اتاقی بردند تا از آنجا مستقیم به پشت تریبون رفته و از پشت تریبون هم مستقیم به آن اتاق برگردم. اما بعد از چند دقیقه حضور در آن اتاق به دلمان افتاد که باید در وسط سالن اجلاس که محل حضور هیئت ایرانی بود حضور یابیم که این کار هم انجام شد و به محض ورود ما به سالن، قریب به اتفاق حاضرین شروع به دست زدند کردند و بعدا متوجه شدیم که همین تشویق جمعیت آرامش فکری توطئه گران را بسیار به هم ریخت.

احمدی نژاد گفت: در ذهنم بود که چون در اروپا به پیامبر ما توهین کردند حتما در آغاز سخنان خود نام پیامبر را ببرند و بعد هم دعای اللهم عجل لولیک الفجر خواندم که یکبار دیدم فردی یک شیء پلاستیکی به سمت من پرتاب می‌کند تا در ما رعب ایجاد شود و اجلاس را ترک کنیم؛ یک لحظه تمام حوادث دانشگاه کلمبیا از ذهنم گذشت و بی اختیار خنده‌ام گرفت و در دلم می‌گفتم که خدایا امروز هم چطور می‌خواهد حال اینها گرفته شود.

وی افزود: بعد از آنکه آن فرد را از سالن خارج کردند از نو شروع کردم و دوباره همان دعا‌ها را خواندم تا ثبت شود؛ بعد از گذشته چند دقیقه تعدادی از اروپایی‌ها سالن را ترک کردند و جالب بود که می‌خواستند بقیه حاضرین را هم مجبور به خروج کنند اما این طور نشد و چه در داخل و چه در بیرون از سالن یکپارچه برای ما دست می‌زدنند و جالب آنکه در تصاویر پخش شده توسط رسانه های غربی دوربین را فقط روی هیات ایرانی زوم می کردند تا یکپارچگی دست زدن حضار برای ایران نشان داده نشود؛ همان لحظه به دلم افتاد که بگویم «از حضار خواهش می‌کنم اینها را ببخشند، اینها نمی‌فهمند».

احمدی نژاد ادامه داد: فضا به گونه‌ای رقم خورد که گویا ای مراسم برای دفن لیبرال دموکراسی گذاشته شده چون غربی‌ها به مقدسات ما توهین می‌کردند اما می‌گفتند با تساهل و آزادی نباید کسی اعتراض کند. اما همان ها شنیدن حتی گوشه ای از جنایات خود را تحمل نکردند.

وی تصریح کرد: پس از پایان سخنرانی‌ اکثر خبرنگاران سالن اجلاس به مقصد محل برگزاری نشست خبری ما ترک کرده و حتی یکی از همراهان می‌گفت: تصاویری که رد سالن پخش می‌شد حالت صورت و دست و نوشته‌های تو را نشان می داد تا شاید تزلزلی از ما به دنیا منعکس کنند. اما در این هدف خود موفق نشده بودند و بعدا متوجه شدیم که خارج از اراده ما کاری انجام شده که تا بعدها اثر گذار خواهد بود؛ تمام متفکران آنها طراحی کرده بودند که صحنه به گونه ای دیگر رقم بخورد اما آنگونه نشد و هنوز که هنوز است موضوع آن اجلاس و کاری که ایران انجام داد موضوع روز اروپا است.

 احمدی نژاد با اشاره به ضعف‌های لیبرال دموکراسی که در آن با حضور بسته چند حزب، حضور مردم و اخلاق و ارزش‌های انسانی نابود می‌شود، اظهار داشت: یک خبرنگار سوئیسی به من گفت مردم اروپا از صحبت‌های تو در این اجلاس ناراحت هستند، به او گفتم مگر شما مردم هستید بیاید یک انتخابات با آزادی کامل در اروپا برگزار کنید و ما هم بر آن نظارت کنیم تا ببینید بیش از 70 درصد مردم اروپا هم طرفدار ما هستند و آن 30 درصد هم تحت فشار هستند، خیالتان راحت باشد ما هم در آمریکا هم طرفدار داریم.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کارکرد غلط احزاب در غرب گفت: حزب اگر مردمی باشد و تکلیفش را خوب انجام دهد خوب است اما حزبی که فقط در جهت منافع خود و برای قدرت بجنگند چه خوبی‌ می‌تواند داشته باشد؛ اینکه عده‌ای بگویند این از لوازم دموکراسی است و ما اجبارا باید به همان شیوه‌ آنها عمل کنیم را قبول ندارم.

 رئیس جمهور با اشاره به برخی از اظهار نظر‌ها مبنی بر اینکه نباید به مسائل جهانی کار داشته باشیم اظهار داشت: امروز دیگر امکان ندارد که یک کشور به دور خودش حصار بکشد و پیشرفت کند؛ بهترین حالت هم برای رفع تهدید آن است که کانون تهدید مورد هدف قرار گیرد، ما چرا باید بنشینیم که ما را در تهران مورد فشار قرار دهند، ما به کشور آنها می‌رویم و آنها را مورد فشار - البته غیر نظایم قرار می‌دهیم؛ مگر می‌شود به آنها کار نداشت اگر ما با آنها کار نداشته باشیم آنها با ما کار دارند، مگر آنها عراق و افغانستان را اشغال نکردند و بعد هم گفتند گام بعدی ایران است پس حال چه شده که حتی جرات تهدید را ندارند.

 وی ادامه داد: اگر نظام سلطه کنار برود توده های مردم در مقابل عدالت مقاومت نمی‌کنند و اصلا شرایط تحقق حکومت جهانی، خواسته عمومی ملت‌ها است و به امید خدا موج عظیمی که در دنیا بر پا شده، بساط استکبار را جمع می‌کند.

 رئیس جمهور اقتدار امروز ایران را یک اقتدار صالح و کانون امید ملت‌ها دانست و تاکید کرد: ماموریت ما این است که فضای آرمانی را زنده نگه داریم تا در فضای اندیشه جهانی گسترش یابد.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » کهکشان ( یکشنبه 88/3/3 :: ساعت 7:0 عصر )

»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

عملکرد کلیدهای F در ویندوز xp
با Safe Mode چگونه می توان مشکلات ویندوز را برطرف کرد؟
بهترین حالت Safe Mode
سلام کار دکمه scroll lock بر روی صفحه کی بورد چیست ؟
کلیدهای Insert ، Pause/break . Scroll lock در کیبورد چه کاربردی
ضرورت Disk Defragmentation و Disk Cleanup در ویندوز به زبان ساده
شنود موبایل چگونه انجام می‎شود؟ + روش‎های مقابله
اجرای برنامه ها در یک فضای مجزا در حافظه
اجباری کردن پسورد برای ویندوز 98 همانند ویندوز XP
تهیه ی نسخه ی پشتیبان از رجیستری و تعمیر رجیستری آسیب دیده :
مشاهده ی تغییرات ایجاد شده در رجیستری
[عناوین آرشیوشده]


موس[65] . عکس متحرک[18] . آموزش[15] . جزوه[14] . گردنبند[14] . کوتاه[13] . جمع[13] . درس[13] . بندی[13] . کنکور[12] . مجموعه[11] . پایه[11] . دانلود[11] . از[10] . دی[9] . تا[9] . زبان[9] . طرح[8] . سیستم[7] . لینک[7] . همراه[7] . نکات[6] . های[6] . و[6] . نرم[6] . سیسنم عامل[6] . طلایی[6] . پروژه[6] . به[6] . ایمیل[6] . با[5] . انگشتر[5] . رشته[5] . دار[5] . دروس[5] . حافظه[5] . Pro[5] . طراحی[5] . سخت افزار[5] . ریاضی[5] . ساعت[5] . مدل[5] . کامل[5] . ها[4] . که[4] . مرواریدی[4] . می[4] . زنجیر[4] . سفید[4] . سنگ[4] . سی[4] . عربی[4] . صوتی[4] . عامل[4] . فروهر[4] . آن[4] . است[4] . افزار[4] . استیل[4] . حفاظت[4] . انسانی[4] . ای[4] . برای[4] . بسته[4] . پذیرش[4] . تجربی[4] . پرورش[3] . تبدیل[3] . پیشرفته[3] . تحصیلی[3] . تخصصی[3] . بسیار[3] . بصورت[3] . بانک[3] . ایجاد[3] . آموزشی[3] . انگلیسی[3] . اینترنت[3] . ایرانی[3] . دستبند[3] . در[3] . راهنمای[3] . را[3] . حرفه[3] . چشم[3] . استفاده[3] . اصلی[3] . استاد[3] . ادبیات[3] . Vector[3] . dunlex[3] . فشرده[3] . فارسی[3] . عمومی[3] . فیزیک[3] . فیلم[3] . سایت[3] . مدال[3] . نگین[3] . مقاله[3] . منزل[3] . مردانه[3] . لینوکس[3] . مارکتینگ[3] . قارچ[3] . قهوه[3] . کامل[3] . گل[3] . کامپیوتر[3] . نوشتن keylogger نرم‌افزاری در مقاله keylogger ابزاری برا[3] . کارآفرینی[3] . یکدیگر[2] . یا[2] . کاملWebsiteExtractor10.0[2] . وکتور[2] . کاربردهای توکن های هوشمند USB[2] . کارشناسی[2] . کپی[2] . نور[2] . وب[2] . وی[2] . ویروس[2] . ویژوال[2] . هاست[2] . کشف[2] . کلیک[2] . گوشواره[2] . که[2] . کهربا[2] . کتاب[2] . کسب[2] . قیراطی[2] . فایلهاFolder[2] . گرم[2] . گزینه[2] . فروشگاه[2] . مارک[2] . متولدین[2] . محافظت[2] . محافظت در مقابل خطرات ایمیل (?)[2] . مدیریت[2] . مشکی[2] . نقره[2] . مگابایت[2] . مفاهیم امنیت شبکه[2] . مقالات[2] . نبرد فیلترها و تولیدکنندگان اسپم (?)[2] . تحصیل[2] . رمضانRamadan[2] . سوالات[2] . سرویس[2] . سیاه[2] . شبکه‌های بی‌سیم، کاربردها، مزایا و ابعاد تکنولوژی شبکه‌های ب[2] . شخصیHistory[2] . شفا[2] . قابلیت[2] . فناوری هک مغز چقدر واقعی است؟ آیا ایده کریس نولان به حقیقت[2] . قدرتمندترین[2] . قرآن[2] . فرمتهای[2] . صوتیFox[2] . ضدویروس[2] . سازفایل[2] . طلا[2] . Downloader[2] . IEC[2] . Killer[2] . Learning[2] . Lock[2] . Bluetooth File Transfer OBEX FTP v1.20 : انتقال فایل ها از طریق[2] . BVL[2] . C[2] . CD[2] . Converter[2] . Desktop[2] . Illustration[2] . 10 ویژگی برتر ویندوز 7[2] . 6.2.1[2] . 7.4[2] . AnyReader3.0[2] . Audio[2] . Windows XP Pro SP2 64Bit ویندوز ایکس پی بر روی هسته ویندوز ان[2] . Settings[2] . The[2] . RapidShare[2] . WinZip[2] . zoppini[2] . آویز[2] . آویزی[2] . آیا روشن گذاشتن طولانی مدت کامپیوتر درست است؟[2] . ارشد[2] . ازرپیدشیر[2] . اسپرت[2] . ارتباط با شبکه های مجازی Twitter با نرم افزار Mobileways Gravity[2] . انتخاب[2] . استاندارد[2] . حریم[2] . حلقه[2] . توانیر[2] . جدیدترین نسخه از معروف ترین مترجم دنیا Babylon Pro v8.0.0 r29[2] . تصویر[2] . جامع[2] . تعمیر سیستم با System Restore[2] . توسط[2] . تولد[2] . تولید[2] . راز[2] . رج[2] . رمزگذاری[2] . روش های معمول حمله به کامپیوترها[2] . دانلودوبسایت[2] . دانلودآسان[2] . خش[2] . اولین دیکشنری رایانه و اینترنت ایران NSCID v2.0[2] . اطلاعات[2] . ببر[2] . بخش[2] . باعث[2] . بررسی حرفه ای 91 NOKIA N[2] . برق[2] . برنامه[2] . بلدرچین[2] . بانک[2] . تبتی[2] . بهترین[2] . بهترین حالت Safe Mode . بهره . بهینه سازی سیستم با Auslogics BoostSpeed 4.5.14.2651 . بیسیک . بیسیک،می . بیش از 50 نوع از کلید های میانبر در ویندوز XP . بیمار . بین . بیومتریک و تجهیزات مربوطه- بخش اول . بیومتریک و تجهیزات مربوطه- بخش دوم . پابند . پاسخ . پاسخ درست به پیام های خطای ویندوز 7 . پانزده مورد از اولین‌‌‌‌‌های اینترنت! خلاقیت اینترنت را به . پایگاه 2000 دو هزار مقاله در موضوع کامپیوتر و نرم افزارهای مختلف . پایگاه 2000 دو هزار مقاله رایانه ای و نرم افزار . پر کنید با انجام این مرحله رمز شما خواهد شد: Al1r37a9 . پردازنده ها . پرسپولیس . پرطرفدارترین . پرهیزگار . پروتکل . پروتکل های انتقال فایل امن در این مقاله برای شما بطور مخ . پروسسورهای امن پاشنه آشیل شاید تا کنون نام Buffer Overflow . پست . پشت‌پرده همکاری مایکروسافت و فیس‌بوک مدت‌های طولانی جستجو فقط . پنجره آسیب پذیری، دلیلی برای هک شدن . پنهان کردن شاخه ها . پهن . پیام . پیامهایش . تجوید . تبدیل FLAV FLV به AVI با FLAV FLV to AVI Converter v2.58.16 . تبدیل کامپیوتر به تلفن و فکس با نرم افزار PC Telephone 6.0 . تبلیغات . تبلیغاتی . تجربه متفاوت در وبگردی با Flock 2.0 Social Browser . پکیج . پکیج استثنایی کتابخانه الکترونیک 1 » پایان دوران » بزرگترین . پکیج طلایی نرم افزاری 2010 . تاثیرات SMS در روابط اجتماعی . تایپ . تبادل . تر:قطر . ترافیک بیشتری بدست آورید ! . ترتیل . ترشی . ترفند های رجیستری . ترفند های رجیستری (بخش اول) . ترفند های مرورگر کروم همان طور که در مقاله "آموزش گوگل کر . ترفند های ویندوز سرعت اینترنت خود را این بار واقعأ بالا ببرید . ترفند های ویندوز تبدیل F32 به NTFS و برعکس 1- در ویندوز XP . ترفند های ویندوز (بخش اول) . ترفند های ویندوز (بخش پنجم) . ترفند های ویندوز (بخش چهارم) . ترفند های ویندوز (بخش دوم) . ترفند های ویندوز (بخش سوم) . ترفند های ویندوز (بخش ششم) . ترفندهای فروش محصولات دیجیتالی . ترمیم خراشیدگی های دیسک اگر کامپیوتر شما بخاطر خراشیدگی هایی . تروا . ترین . ترکی . بانکداری . بهبود قابلیت های امنیتی IE توسط Windows XP SP2 با سرویس . برای راه اندازی یک سایت بر روی اینترنت چقدر باید هزینه کنیم؟ . برتری موبایل بر کامپیوتر تا دوسال دیگر . برچسب‌های . برد اصلی ( MotherBoard ) چیست؟ . بررسی ابزارهای کنترل از راه دور مایکروسافت . بلده . بلند . بلورین . بمراتب . بمنظور .
 

>> بازدید امروز: 14
>> بازدید دیروز: 46
>> مجموع بازدیدها: 606758
» درباره من «

مجموعه مقالات رایانه MOGHALAT COMPUTER

.::مرجع کد آهنگ::.

.::دریافت کد موزیک::.» پیوندهای روزانه «

دستگاه صافکار جادویی
خاوران شاپ - khavaranshop
فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری
فروشگاه اینترنتی توشاپ
بچه مارکت
فروشگاه اینترنتی لیز شاپ
فروشگاه صاحب قران
فروشگاه اینترنتی دکه ایرانی
هالیوود شاپ [1]
سی شاپ
ژورنال لباس، لباس شب، سارافون، حاملگی [5]
محبوب ترین نرم افزارها [1]
وبلاگ مذهبی [129]
هادرباد شناسی [89]
ورود پسرا ممنوع [238]
[آرشیو(16)]

» آرشیو مطالب «
مادربرد
تعریف ماشین تورینگ و مقایسه آن با ماشینهای واقعی
ناپدید شدن درایوها
وظایف سیستم عامل
اینترنت
عکس
حافظه مجازی
حافظه اصلی رایانه
قلم های دیجیتالی
تلفن همراه، قاتل زنبور عسل
اینترنت میان سیاره ای
وسایل جانبی رایانه
سخت افزار
هوش مصنوعی
ویروس
خطای مودم
بازی
کد برای زیبایی وب
هک
آنتی ویروس
کلیپ موبایل
عکس فانتزی
عکس
عکس از المپیک
بلوتوث
سیستم عامل
ترفندها
جستجوگرها
جوک و اس ام اس
برنامه نویسی
نر م افزار
عکس فانتزی دختر
شبکه
مقاله1
مقاله 2
جالب و خواندنی
هشدارها از
جالب و خواندنی
کوتاه ومفید
مقالات مفید
چیستان
اجرا تئاتر شمس پرنده
+ عکس بازیگر هدیه تهرانی
عکس های حمید گودرزی
عکس های بهنوش بختیاری
عکس های بهنوش بختیاری 1
آبان 1387
مهر 1387
شهریور 1387
مرداد 1387
دی 1387
آذر 1387
بهمن 1387
خرداد 1387
اردیبهشت 1388
خرداد 1388
فروشگاه
فروشگاه برای شما
یوزر پسورد جدید آنتی ویروس nod32 آ
عکس متحرک
دانلود بازی و نرم افزار
نرمافزارهای جاسوسی و مقابله با آنها
فروشگاه نرم افزارهای تخصصی و گرافیکی
فروشگاه نرم افزارهای تخصصی و آموزش نرم افزارهای تخصصی
فروشگاه نرم افزارهای تخصصی و آموزش نرم افزارهای تخصصی
فروشگاه نرم افزارهای تخصصی و گرافیکی
فروشگاه نرم افزارهای تخصصی
فروشگاه نرم افزارهای گرافیکی
فروشگاه نرم افزارهای موبایل سونی اریکسون و نوکیا و موتورولا
شبکه
چکلیست کشف نفوذ در سیستمعامل Windows NT
محافظت در مقابل خطرات ایمیل
قابلیتهای نرمافزارهای ضدویروس
محافظت در مقابل خطرات ایمیل (?)
طرز کار برنامه های ضد ویروس
نبرد فیلترها و تولیدکنندگان اسپم (?)
ویروس و ضدویروس
دانلود قدرتمندترین نرم افزار فشرده سازفایل WinZip Pro 12.1
پی CD خش دار Rescue AnyReader3.0
تبدیل فرمتهای صوتیFox Audio Converter 7.4
تصویر وکتور رمضانRamadan Vector Illustration
دانلودآسان ازرپیدشیر RapidShare Downloader
رمزگذاری و حفاظت از فایلهاFolder Lock 6.2.1
دانلودوبسایت بصورت کاملWebsiteExtractor10.0
حفاظت از حریم شخصیHistory Killer Pro 4.1.1
حذف بدون بازگشت فایلDigitByte File Deleter
فیلم برداری از محیط ویندوز BB FlashBack Pro
ناظر اعمال کامپیوتر SpyBoss KeyLogger PRO 4
بریدن قسمتی از فیلم Xilisoft Video Cutter
دانلود صفحات وبMetaProducts Offline Explorer
بازیابی داده Power Data Recovery v4.1.2
چک لیست کشف نفوذ در سیستم عامل Windows NT
تبدیل متن فینگیلیشی به فارسی En2Fa Translator
محاسبه سرعت وحجم مصرفی اینترنت BWMeter 4.3.5
مجموعه ارزشمند بسم الله - خطاطی280 - p1 - p2 - p3
نرم افزار eXPert PDF Professional Edition 6.20
آنتی ویروس Avira AntiVir Premium Security Suite 10.0.0.13
Kaspersky Internet Security 2010
آپدیت آفلاین آنتی ویروس Kaspersky نسخه ی 2010
نرم افزار eXPert PDF Professional Edition 6.20
آنتی ویروس Avira AntiVir Premium Security Suite 10.0.0.13
آنتی ویروس کسپراسکی - Kaspersky Anti-Virus 2010 و Internet Secu
Kaspersky Internet Security 2010
آپدیت آفلاین آنتی ویروس Kaspersky نسخه ی 2010
نرمافزارهای جاسوسی و مقابله با آنها (?)
ترفند افزایش سرعت اینترنت واستفاده از حداکثر پهنای باند اینترنت
Kaspersky Internet Security 2010
نبرد فیلترها و تولیدکنندگان اسپم
پنجره آسیب پذیری، دلیلی برای هک شدن
مفاهیم امنیت شبکه
حملات پیشرفته تر
چگونه با اسپم مقابله کنیم؟
حمله به برنامه های وبی
پروسسورهای امن
کلیدها در رمزنگاری
Cross-Site ing
رمزنگاری
مقدمه ای بر IPSec
حمله به برنامه های وبی
مفاهیم امنیت شبکه
مقدمه ای بر شبکه خصوصی مجازی (VPN)
مقدمه ای بر تشخیص نفوذ (Intrusion Detection
طرز کار برنامه های ضد ویروس
امنیت در پایگاههای داده ای - بخش اول
مقدمه ای بر فایروال
بیومتریک و تجهیزات مربوطه- بخش دوم
بیومتریک و تجهیزات مربوطه- بخش اول
امنیت تجهیزات شبکه
AAA (Authentication, Authorization and Accounting
کیفیت کارت گرافیکی خودتان را بالا ببرید
مونتاژ یک کامپیوتر(مادربرد و CPU)
روشن کردن گوشی های سونی اریکسون با باتری خالی
تست عشق و دوستی
ویندوز 7 - ویندوزی که قابل بحث نیست
ضد ویروس جهانی KasperSky
کپی کردن هارد به هارد اطلاعات
قابلیت آزاردهنده را حذف کنید Program Compatibility
Spyware Doctor with Antivirus 2010 7.0.0.513
چگونه مقالات word را به صورت pdf ذخیره کنیم؟
Cloudy With A Chance Of Meatballs (2009
مدیریت بر سیستم از راه دور با ویژگی های برتر توسط TeamViewer 5.0
Nitro Racers Portable
جدیدترین کلیدهای فعال سازی آنتی ویروس Kaspersky برای همه ی ورژن
جدیدترین Password و User Name های آنتی ویروس Nod32 برای آپدیت
Stellar Phoenix windows Data Recovery v4.1.0.1
شماره گیری خودکار خطوط مختلف ، برای اتصال به اینترنت در XP
بالا بردن سرعت دانلود در اینترنت اکسپلورر
سرعت اینترنت خود را این بار واقعأ بالا ببرید
تاثیر کامپیوتر و اینترنت بر کودکان و نوجوانان
گذاشتن عکس پشت نوار ابزار Explorer
تمیزکاری داخل کامپیوتر
طالع بینی افراد از روی کارت سوختشان
هنگامی که گوشی خیس می شود چه باید کرد؟
آهنگ فوق العاده زیبای محسن چاوشی با نام شادابی
کلیدهای کاربردی برای کار در محیط اینترنت
مجموعه زنگ موبایل
ترفند کدهای مخفی گوشی های چینی
آموزش فعال نمودن ClearType در Windows Mobile 6 از بخش ترفند ها
تماس اضطراری در شرایط اضطراری به وسیله موبایل
ترفند فعال کردن رادیو بدون هدست در گوشی های نوکیا
ترفند پیداکردن فایل گم شده در موبایل
ترفند فیلم برداری با دوربین تماس تصویری
ترفند مشاهده اشعه مادون قرمز با دوربین گوشی
افزایش صدای سامسونگ E250
فهمیدن میزان ساعت کارکرد گوشی های نوکیا سری 60
کوکیها و مسائل امنیتی
Windows XP Service Pack 2
حمله به نشست[
انتخاب و محافظت از کلمات عبور
بستن درگاه ها بدون استفاده از حفاظ
شبکه های بیسیم، کاربردها، مزایا و ابعاد
بهبود قابلیت های امنیتی IE توسط Windows XP SP2
کرمهای اینترنتی مفید
شبکه های محلی بیسیم
کرمهای اینترنتی مفید
10 نکته برای حفظ امنیت
روشهای معمول حمله به کامپیوترها
روشهای معمول حمله به کامپیوترها
Keylogger ابزاری برای جاسوسی
روش های معمول حمله به کامپیوترها
روش های معمول حمله به کامپیوترها
عناصر فعال شبکههای محلی بیسیم
رمزنگاری در پروتکلهای انتقال
نوشتن keylogger نرمافزاری
پروتکل های انتقال فایل امن
سرویسهای امنیتی WEP - Authentication در قسمت قبل به معرفی پروتکل
سرویسهای امنیتی 802.11b – Privacy و Integrity
کاربرد پراکسی در امنیت شبکه
اولین اتصال یک کامپیوتر به اینترنت
ضعفهای اولیهی امنیتی WEP
اولین اتصال یک کامپیوتر به اینترنت
10 نکته برای حفظ امنیت کودکان در اینترنت
اولین اتصال یک کامپیوتر به اینترنت
خطرها، حملات و ملزومات امنیتی (بخش اول
ارتباط ربایی
راهنمای والدین با توجه به رده سنی کودکان
دفاع علیه حملات Smurf یا Fraggle
عدم پذیرش سرویس
معاملات اینترنتی امن، واقعاً امن هستند؟
رویدادهای امنیتی و اقدامات لازم در برخورد با آنها (Incident Hand
طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی جلسه اول
دانلود جزوه مهندسی نرم افزار
همه چیز درباره مادربورد ( Motherboard ) ، نحوه انتخاب و خرید
دیسک سخت جدید با ظرفیت 500 گیگابایت
پاسخ به یک سوال و چند نکته مهم
پردازنده های دو هسته ای ( Dual – Core
XBOX 360 وارد می شود
توییتر در IE
کوتاه اما خواندنی در مورد twitter
سازمان گزارشگران بدون‌مرز؛ ایران جزو 12 دشمن اینترنت‌
با کرم بلستر بیشتر آشنا شویم
ارسال پیام ساختگی با Fake Messages v0.75.5 نوکیا
کتاب تفسیر نمونه
مشاهده کلیپ های یوتوب با MobiTubia v1.85
نرم افزار مترو تهران Tehran Metro v1.0
بازی بیلیارد فوق العاده Midnight Pool 2 به صورت جاوا
اندازه گیری سلامتی با موبایل Health Calculator 1.1
کتاب رمان یلدا - م.مودب پور
دانلود 3herosoft Mobile Video Convertor
کتاب دنیای بی جواب - مهندس امیر صالحی مقدم
filesee 6.6 مدیریت و نمایش فایل ها (
تبدیل گوشی موبایل به وب کم با SmartCam v1.3
نوشتن متن در هنگام مکالمه Smartphoneware Best Call Notes v1.0
برج مراقبت کامپیوتر SysResources Manager v10.3
کتاب مدیریت زمان (هدف) - دکتر دیوید لوویس
هک موبایل از طریق بلوتوث با MagicBlueHack جاوا
Bluetooth File Transfer OBEX FTP v1.20 : انتقال فایل ها از طریق
ارتباط با شبکه های مجازی Twitter با نرم افزار Mobileways Gravity
قدرتمندترین نرم افزار مترجم متن با LEC Power Translator Pro v12
اولین دیکشنری رایانه و اینترنت ایران NSCID v2.0
جدیدترین نسخه از معروف ترین مترجم دنیا Babylon Pro v8.0.0 r29
Google Toolbar for IE 4.0.1019.2378
تبدیل کامپیوتر به تلفن و فکس با نرم افزار PC Telephone 6.0
بهینه سازی سیستم با Auslogics BoostSpeed 4.5.14.265
Bluetooth File Transfer OBEX FTP v1.20 : انتقال فایل ها از طریق
ارتباط با شبکه های مجازی Twitter با نرم افزار Mobileways Gravity
قدرتمندترین نرم افزار مترجم متن با LEC Power Translator Pro v12
اولین دیکشنری رایانه و اینترنت ایران NSCID v2.0
جدیدترین نسخه از معروف ترین مترجم دنیا Babylon Pro v8.0.0 r29
Google Toolbar for IE 4.0.1019.2378
مدیریت کامل ویندوز ویستا با Yamicsoft Vista Manager v3.0.5
بازی فوق العاده جذاب و مهیج Hero of Sparta
تجربه متفاوت در وبگردی با Flock 2.0 Social Browser
ShopFactory Gold v7.5.6.8275 نرم افزاری قدرتمند در زمینه ساخت و
Watermark Master v2.2.8 نرم افزاری قدرتمند در زمینه watermark نم
Vista Codec Package 5.05 مجموعه ای کامل از Codec های مورد نیاز و
Sonne Flash Decompiler v5.0.2.0069 ابزاری برای تجزیه فایل های فل
ابزار دانلود از سایت راپیدشیر RapGet 1.41 + SSL Library
بدیل FLAV FLV به AVI با FLAV FLV to AVI Converter v2.58.16
کپی رایت لوح های فشرده با Oront Burning Kit 2 Premium v2.6.2
مدیریت بر درایورهای سخت افزاری با Driver Genius Professional Edi
کاهش حجم و بهینه سازی فلش ها با Flash Optimizer v2.0.1.340
افزایش سرعت اینترنت با Ashampoo Internet Accelerator v2.10
آدرسهای اینترنت تا سال 2011 تمام میشود؟
یستمعامل Windows vista اسیب پذیز تر از windows 2000
پردازنده ها
مایکروسافت ? 9?اصلاحیه برای حفرههای ویندوز منتشر کرد
بررسی سیستم عامل Windows Server 2003
سی گیت حافظه اس.اس.دی، 2ترابایتی تولید کرد
نگرانی اروپائیها از نقض حریم خصوصی در اینترنت
اپل در ابتدای راه هک شد
تفاوت Spam و Worm و Trojan
ویندوز Se7en: محصول 2010 مایکروسافت
آرشیو لینک ها دوستان
شعر های روز مادر و شعر برای مادر
آرشیو لینک ها دوستان
آذر 89
مرداد 89
تیر 89
خرداد 89
دی 89
اسفند 89
اردیبهشت 90
اردیبهشت 91

» لوگوی وبلاگ «


» لینک دوستان «
جریان شناسی سیاسی - محمد علی لیالی
اسیرعشق
||*^ــــ^*|| diafeh ||*^ــــ^ *||
کلّنا عبّاسُکِ یا زَینب
بامیلو
ماهساچ
بهانه
چانه
جغجغه‌
غیرت=عفت
سکوت ابدی
روانشناسی آیناز
از عین تا قاف
جبهه مقاومت وبیداری اسلامی
*تنهایی من*
حس لطیف من
در اوج پرواز با احساس تو
...برای تفکر
سایت تبیان
تنهایی افتاب
یادداشتها و برداشتها
شباهنگ
خنده بازار
یـــه گــــــرگـــــِ بــــــارون دیـــــــــــده
ویژه نامه همکاری ملی شمالشرق استان تهران
آقاسیدبااجازه...
ما تا آخرایستاده ایم
...
آموزش گام به گام رانندگی
سلام آقاجان - خرید و فروش محصولات کشاورزی و عطاری ها
عکس های زیبا و دیدنی از دنیای پرندگان
*دنیای جغرافیا*
asian
گیاهان دارویی
کوثر ولایت
روانشناسی زنان و مردان
مجموعه بیانات رهبر معظم
گوشی نوکیا 1110، خرید اینترنتی گوشی نوکیا 1110
کامپیوتر و لوازم جانبی و نرم افزار آموزش
پذیرش تحصیلی و منابع آزمون کارشناسی ارشد کلیه رشته ها
منابع آزمون کارشناسی ارشد کلیه رشته ها
مانتو عبایی طرح رنوس, مانتو عبایی نقره ای, مانتو عبایی مسی
ست سارافون ودامن شلواری نیلوف
فتو بلاگ
راه های و فواید و تاثیر و روحیه ... خدمتگذاری
هرچه می خواهد دل تنگت بگو
تبادل نظر
وای ندیدید شما ا!!!!!!!

هادرباد شناسی
چرا اینجوری؟
عمو همه چی دان
مقالات روان شناسی
کودکان استثنایی
دانلود - روان شناسی - نرم افزار - کد - مشاوره - بازی - اختلالات
پسوردهای آنتی ویروس
شناختی
روان شناسی کودکان استثنایی
مهدویت
وبلاگ گروهی ائمه اطهار
روان شناسی و اتیسم
کتابخانه دیجیتال روانشناسی
شیعه مذهب برتر Shia is super relegion
جنبش قطره سرگشته
کتاب الکترونیکی
روان شناسی
عکس متحرک و انیمیشن حیوانات گیاهان کودکان بالن گوشی پرندگان
عوامل پیشرفت ، راه‌های پیشرفت و موانع پیشرفت چیست ؟
طوفان در پرانتز
خدمات اینترنتی و حراج نرم افزار
نرم افزارهای تخصصی و موبایل و نرم افزارهای آموزشی تخصصی و موبایل
عطر و ادکلن، لوازم آرایشی بهداشتی،لاغری
لوازم آرایشی و بهداشتی و ادکلن
پارس دانلود
هر چی که بخواهی هست
اختلالات و مشکلات جنسی
عکس لود
همه چی هست؟!!!!
@@عکس جدید بازیگران و پیامک جدید@@
فروشگاه کتب روانشناسی، اسلامی، ایران شناسی وسیستم عامل
لوازم خانگی و اثاثیه منزل و لوازم آشپزی
کتاب، مهندسی، روانشناسی، مدیریت، اقتصاد، لغتنامه، شعر، داستان
نرم افزارهای، مالی، اداری حسابداری، انبارداری،
لوازم بهداشتی آرایشی،عطر ، آدکلن ، لوازم لاغری و کرم
نرم افزارهای، بازی، سرگرمی،حادثه ای، اتومبیلرانی،فکری، ورزشی
نرم افزار، آموزشی ورزشی، هنری، بانوان، کودکان، درسی، دانشگاهی
فروشگاه نرم افزارهای نوکیاو موتورلا و سونی اریکسون و سامسونگ
فروشگاه نرم افزارهای گرافیکی و سرگرمی و بازی
نرم افزارهای میکس مونتاژ و آموزشی میکس مونتاژ
پوشاک & تی شرت دخترانه پسرانه استین کوتاه و بلند & ژاکت
نرم افزار و دانلود و پیامک
سکوت نیمه شب
کوچک های بزرگ
وبلاگی مخصوص نسل سومی ها
دختر و پسر ها لطفاً وارد نشند
سریال افسانه جومونگ
چگونه خدمتگذار خوبی باشیم
عکاسخانه
چی داری؟ عکس ....
مشکلات زندگی جنسی آیا در زندگیتان ؟؟؟؟
پیچیدگی سکوت
متفاوت
«بازتاب اخبار روز، تحلیل و تفسیر اخبار» اخبار سبز بدون محدودیت
اس ام اس و مطالب طنز و عکس‏های متحرک
خدای که به ما لبخند میزند
درس درس درس
کوثر
مشاوره
حسن
نرم افزارهای مالی، اداری حسابداری و انبارداری
مقالات مکانیک، برق، الکترونیک، شیمی
دلمه پیچ, دستگاه دلمه پیچ Dolmer
بسته بزرگ اشتغال زایی و کسب درآمد
هسته گیر آلبالو
قالب بستنی ساز کودک
منابع آزمون کارشناسی ارشد کلیه رشته ها
سوالات کارشناسی ارشد 91 , 92
آرایشگری و زیبایی و بهداشت پوست
ღقلبــــــی بــه بلـــندای مــــــــــــــاهღ
روان شناسی
وب سایت شخصی یاسین گمرکی
رنگی ها در ورزش ها
آنلاین گلچین
FM پلیر فندکی اتومبیل
برلیان
میرسالار
دنیای عکس های متحرک و انیمیشن
بهارانه
پوشاک مردانه و زنانه، لباس های روز آقایان و خانم ها
قران
بهارانه
کارواش خانگی همه کاره جت مینی
دستگاه بادکش طبی بدن رفع خستگی و حجامت
بامبو
آموزش ساخت جعبه هدیه، آموزش گل سازی، گل بلندر
نمونه سوالات دروس پیش دانشگاهی و متوسطه کلیه رشته ها
شمع سازی و چشم های متحرک زیبا و فانتزی
پد ضد عرق Underarm shild
دیجی کالا
فروشگاه سی گل
قرآن آرامش جان
دیجی فروش
بیتوته
آموزش خیاطی و کاریکاتورهای ازدواج
دختر وروجک
هوای بارون دلم.....
جهادی
سرور
عاشقتم
هسته گیر آلبالو
دیجی بازار
شگفتی های قرآن کریم ...

» صفحات اختصاصی «

» لوگوی لینک دوستان «


» موسیقی وبلاگ «

» طراح قالب «